Korepetycje język angielski Pruszkówangielski

Język angielski przydaje się nie tylko w szkole. Warto go znać, bo pomaga w zagranicznych podróżach lub zdobyciu dobrze płatnej pracy. Jeśli masz kłopoty z angielskim w szkole - przyjdź na korepetycje z angielskiego w Pruszkowie – godzina już od czternastu złotych!

Korepetycje z języka angielskiego w Pruszkowie w Edun

Zajęcia w Edun Korepetycje prowadzone są indywidualnie lub w małych, 4-6-osobowych, grupkach. W trakcie zajęć uczniowie pod opieką wykwalifikowanego lektora tego języka powtarzają materiał ze szkoły, rozwiązują zadania domowe, uczą się prowadzić dialogi oraz wyrównują zaległości. Korepetycje angielski Pruszków prowadzone są zgodnie z wytycznymi programu dla danego poziomu edukacji.

Czemu Edun w Pruszkowie?

Nasze centrum korepetycyjne zatrudnia młodych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem uczy szkolnych przedmiotów. Chętnie używamy różnego rodzaju multimedialnych materiałów, stosujemy także nowoczesne metody nauczania. Wychodzimy z założenia, że po ciekawych zajęciach dużo więcej zostaje w głowach naszych podopiecznych.

Przyjdź na darmowe korepetycje z angielskiego w Pruszkowie!

Chcesz sprawdzić, czy warto nam zaufać? Dlatego właśnie każdemu chętnemu oferujemy jedną godzinę bezpłatnej lekcji z wybranego przedmiotu. Umów się i przekonaj się sam, że korepetycje angielski Pruszków są najlepsze!