Korepetycje IB Pruszków: amerykańska matura i kurs SAT

Mieszkasz na razie w Pruszkowie, lecz na swoje studia chcesz wybrać amerykańską uczelnię, jednak nie wiesz, jak zrealizować wyjazd? Przyjdź do Edun Korepetycje – nasze korepetycje IB Pruszków przygotują Cię do międzynarodowej matury SAT oraz wyjazdu za granicę.

Kurs do matury SAT w Pruszkowie

Przed rozpoczęciem specjalnego kursu najpierw czeka Cię lekcja próbna, która pozwoli ocenić Twoją znajomość języka oraz gotowość do zdania matury SAT. Lekcja ta jest podstawą do opracowania indywidualnego programu przygotowawczego.

Korepetycje IB Pruszków - jak przebiegają?

W ramach kursu, który trwa jeden semestr, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. W ich trakcie poruszane są zagadnienia, jakie na maturze amerykańskiej SAT obowiązują. Podzielone one są na trzy bloki, według których egzamin przebiega:

  • Critical Reading - czytanie ze zrozumieniem;
  • Matemathics – poziom na egzaminie jest niższy niż w Polsce, na kursie oprócz samej matematyki uczymy także słownictwa naukowego, potrzebnego do właściwego rozwiązywania zadań;
  • Writing – część pisemna, w ramach której przygotowuje się esej na wybrany temat.

W ramach kursu otrzymasz od nas także wykaz community collage i uniwersytetów w Stanach oraz bezpłatne doradztwo, który z nich wybrać. Zapraszamy do punktu Edun Korepetycje w Pruszkowie.

oddzialowe-16