Korepetycje IB Pruszków: kurs BMAT i TSA

Marzysz o studiach w Anglii i wyjechaniu z Pruszkowa? Chcesz studiować na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Anglii? Nie wiesz, jak zorganizować wyjazd ani jak przejść przez sito rekrutacji? Edun Korepetycje Ci pomoże. Jako jedyni organizujemy korepetycje IB Pruszków: BMAT i TSA.

Czym są egzaminy BMAT i TSA?

Egzaminy BMAT i TSA to część rekrutacji na angielskie uczelnie. To rodzaj specjalnych testów, sprawdzających umiejętność pisania esejów oraz wiedzę z danego zakresu przedmiotów:

  • BMAT (The BioMedical Admissions Test) – wymagany na uczelniach o profilu medycznym, weterynaryjnym i kierunkach pokrewnych;
  • TSA (The Thinking Skills Assesment) – wymagany na Uniwersytecie Oksfordzkim na takich kierunkach, jak m.in. politologia, ekonomia, psychologia.

Czemu warto zaufać Edun Korepetycje w Pruszkowie?

Jako jedyni w okolicy prowadzimy korepetycje IB Pruszków, który przygotowuje do egzaminów BMAT i TSA. Tylko z nami urzeczywistnisz swoje marzenie o studiach w Anglii. System edukacyjny w Wielkiej Brytanii różni się od polskiego, a na testach rekrutacyjnych wymagane są inne umiejętności. Poza tym kurs TSA i BMAT w Pruszkowie to także idealna okazja, by nauczyć się odpowiedniego słownictwa z języka angielskiego.

Jak wygląda kurs BMAT i TSA

Przed rozpoczęciem specjalnego kursu najpierw czeka Cię lekcja próbna, która pozwoli ocenić Twoją znajomość języka oraz gotowość do zdania wybranego egzaminu. Następnie czekają Cię spotkania 2 razy w tygodniu przez okres jednego semestru.

Darmowa lekcja - sprawdź się!

Jeśli chcesz dołączyć do grona studentów prestiżowych uczelni w Anglii to już dzisiaj odwiedź nas w naszym oddziale w wybranym mieście. Przeprowadzimy tam test i sprawdzimy, czy masz szansę dostać się na studia w Wielkiej Brytanii.