Kursy 6-klasisty Pruszów

Kurs 6-klasisty Pruszków jako jedyny oferuje Edun Korepetycje. Zaoszczędź swojemu dziecku stresu i spraw, by było dobrze przygotowane do szkolnych wyzwań. Nasz kurs pomaga powtórzyć cały materiał wymagany na sprawdzianie szóstoklasisty – pierwszym dużym egzaminie Twojego dziecka.

Dlaczego kurs 6-klasisty w Edun Pruszków?

Nasz kurs 6-klasisty Pruszków to przyjazna w formie powtórka wszystkich istotnych informacji, jakie wiążą się z zagadnieniami, które pojawią się na sprawdzianie. Dzieci oswajają się z tą formą sprawdzania wiedzy, uczą się czytać polecenia i je wykonywać poprawnie. W czasie kursu pracujemy na arkuszach egzaminacyjnych, zatwierdzonych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Jak wyglądają zajęcia w Pruszkowie?

Zajęcia odbywają się w dogodnych, popołudniowych porach. W zależności od zainteresowania kurs może mieć charakter intensywny (np. 2 tygodnie) lub trwać cały semestr (1-2 spotkania tygodniowo). Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych korepetytorów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy.

Kursy 6-klasisty Pruszków - odbierz darmową lekcję!

Przed zapisaniem się na kurs, możesz przyjść z dzieckiem na darmową lekcję i sprawdzić, czy taka forma nauki mu odpowiada.