Kursy gimnazjalne Pruszków

Kurs gimnazjalny w Pruszkowie? Tak, w Edun Korepetycje przygotowujemy do tego szkolnego wyzwania! Zapisz się już dziś, by zaoszczędzić sobie stresu i zakuwania po nocach. Nasz kurs przygotowujący to sensownie rozłożone powtórki, praca na arkuszach egzaminacyjnych oraz doskonale spędzony czas.

Czemu kurs gimnazjalny w Edun Pruszków?

W trakcie naszego kursu uczestnicy oswajają się z tą formą sprawdzania wiedzy, uczą się czytać polecenia i je wykonywać poprawnie. W czasie kursu pracujemy na arkuszach egzaminacyjnych, zatwierdzonych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Nasza kadra doskonale zna wymogi tego egzaminu, dzięki czemu jest w stanie przygotować Cię tak samo dobrze, jak szkolny nauczyciel.

Jak wygląda kurs gimnazjalisty?

Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach (4-6 osób), co pozwala na indywidualne podejście do ucznia oraz poświęcenie mu tyle uwagi, ile potrzebuje. Kursy gimnazjalne Pruszków są prowadzone osobno dla części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej, zajęcia realizowane są w oparciu o specjalny program dydaktyczny opracowany przez egzaminatorów CKE.

Darmowa lekcja próbna

Zapraszamy także na darmową lekcję próbą. Ty będziesz miał okazję sprawdzić, jak uczymy, a my dowiemy się, jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby. Z pewnością przekonasz się, że nasze kursy gimnazjalne Pruszków są najlepszym wsparciem w nauce!