Półkolonie i kursy Pruszków

Edun Korepetycje w Pruszkowie to także edukacyjna propozycja na czas wakacji i ferii zimowych. Zobacz, jak ciekawie może spędzić Twoje dziecko razem z nami czas wypoczynku. Półkolonie, kursy językowe i poprawkowe to nasza letnia oferta.

Półkolonie zimowe

W czasie zimy organizujemy na czas półkolonie zimowe, dzięki którym Twoje dziecko spędzi mile czas, gdy Ty będziesz w pracy. Półkolonie zimowe Pruszków organizowane są dla dzieci w wieku 6-12 lat, a ich program obejmuje m.in. zajęcia sportowe oraz naukę języka angielskiego.

Półkolonie letnie

Nie wiesz,jak zorganizować dziecku czas w wakacje w Pruszkowie, a ma między 6 a 12 lat? Zapisz je na półkolonie letnie Pruszków organizowane przez Edun. Ciekawe gry i zabawy, doświadczona kadra oraz bogaty zestaw propozycji sprawią, że Twoje dziecko idealnie wypocznie.

Kursy poprawkowe Pruszków

Przed Tobą poprawkowy egzamin, decydujący o zdaniu do następnej klasy? Nie trać całych wakacji na naukę przyjdź na kurs poprawkowy i w dwa tygodnie opanuj potrzebny materiał. Nauka z Edun gwarantuje powodzenie i nadrobienie zaległości.

Letni kurs językowy

Chcesz przeznaczyć wakacje na naukę języków obcych? Jako jedyni organizujemy letni kurs języków obcych w Pruszkowie. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Wykorzystaj letnią porę i opanuj nowy język lub podszlifuj już znany.