Wakacyjne kursy językowe Pruszków

Lato to doskonała pora, by zacząć uczyć się nowego języka. Więcej wolnego czasu to także możliwość na podszkolenie języka już znanego. Zapraszamy na letnie kursy językowe do Edun Korepetycje w Pruszkowie. Z nami opanujesz i gramatykę i wymowę.

Letni kurs językowy Pruszków – poznaj zalety

W opanowaniu języka pomoże Ci aktywny program zajęć, bazujący na konwersacjach i zajęciach praktycznych. Nie ograniczamy zajęć do sal zajęciowych, część z nich odbywa się na świeżym powietrzu, w kawiarniach itp., by jeszcze bardziej uatrakcyjnić oraz uwiarygodnić nauczany materiał.

Dwa rodzaje kursów

W Pruszkowie oferujemy dwa rodzaje kursów:

- intensywny – idealny na osób, które w szybkim czasie chcą nauczyć się języka obcego. Dzięki dużemu natężeniu spotkań na kursie językowym w szybkim czasie będziesz mieć możliwość wchłonąć nowe słownictwo lub podszkolić wymowę.

- dla osób wyjeżdżających za granicę – w najkrótszym możliwym czasie pozwala opanować najważniejsze i najprzydatniejsze zwroty, sformułowania i wypowiedzi. Dzięki temu kursowi będziesz się pewniej czuć na wakacyjnym wyjeździe lub w pracy za granicą.

Darmowa lekcja na zachętę!

Jeśli chcesz przekonać się, czy faktycznie wakacyjne kursy językowe Pruszków, wyglądają tak, jak je opisujemy, zapisz się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się sam!