Kursy językowe Pruszków

Zapisz się z nami na kurs językowy Pruszków do Edun Korepetycje i zdobądź wymarzony certyfikat językowy. Prowadzimy unikalny na skalę Pruszkowa kurs językowy, którego zwieńczeniem jest podejście do egzaminu certyfikującego w stosownej instytucji. Zdaj go i ciesz się perspektywami na lepszą pracę lub studia za granicą.

Kurs językowy Pruszków – certyfikaty

Prowadzimy przygotowanie do najpopularniejszych certyfikatów językowych takich, jak:

  • angielski: FCE, CAE, TOEFL, KET, PET, CPE, IELTS, business english, medical english, english for law, a także przygotowanie do międzynarodowej matury IB oraz amerykańskiej matury SAT;
  • niemiecki: Mittelstufe, ZD, ZdfB, ZMP, KDS, GDS;
  • inne języki, jak hiszpański: m.in. Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE)

By dowiedzieć się, czy w danym roku organizujemy kurs dla danego poziomu – skontaktuj się z nami.

Czemu warto wybrać Edun Pruszków?

Prowadzone przez nas kursy są zgodne z wytycznymi, jakie określa instytucja przyznająca dany certyfikat językowy. Pracujemy w oparciu o oryginalne arkusze egzaminacyjne a także rekomendowane podręczniki. Poza tym nasze kursy językowe Pruszków to duży nacisk na płynne mówienie, dzięki czemu poznajesz nie tylko podstawy języka, lecz także umiesz się w danym języku swobodnie komunikować.

Darmowa lekcja na start!

Zanim zaczniesz z nami naukę masz okazję przekonać się na darmowej lekcji, jak uczymy, a my – jak dobrze znasz język i jak zaplanować Ci pracę.